
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
2 шт. ніж для акумуляторного тримера 2-Т неіржавка сталь, ніж 2-Т для акумуляторної коси
Підходить для будь-якого типу акумуляторних тримерів. Матеріал неіржавка сталь. Розмір 15*3.3 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ніж |
| Застосування | Тример |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Особливості диска/ножа | |
| Кількість зубів | 2 шт. |
| Заточка диска/ножа | Одностороння |
| Перфорація | Ні |
| Мульчування | Ні |
| Загальні | |
| Ширина косіння | 15 см |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 3.3 мм |
- Ціна: 198 ₴





